Celková detoxikace těla | Komplexní očista organismu a střeva
Zpěť na hlavní stránku
alět - atsičo - ínxelpmok ) e s n a e l c - y d o b - l a t o t (

CELKOVÁ DETOXIKACE TĚLA

Celková detoxikace těla přispívá k udržení našeho zdraví.

Naše zdraví ve velké míře závisí od poměru přijatých a vyloučených toxinů, protože náš organismus dokáže správně fungovat jenom tehdy, když je jejich poměr stejný. Pokud se do našeho organismu dostává více toxinů,než toxinů, které se vyloučili ,vznikající nadbytek se začne v organismu hromadit a vyvolává různé těžkosti, časem může vést dokonce ke vzniku různých onemocnění. Právě proto konáme správně, když uskutečňujeme celkovou detoxikaci těla, které cílem je komplexní detoxikace organismu alespoň dvakrát do roka, resp. když ji na základě určitých příznaků uskutečníme bezodkladně, ihneď po tom,jak se objeví.

Příznaky nahromadění toxických látek:

 • Bolesti hlavy
 • Pocit celkového psychického a fyzického nepohodlí
 • Bolesti žaludka
 • Poruchy spánku
 • Únava
 • Sexuální poruchy
 • Kožní problémy, příznaky alergie
 • Problémy s koncentrací
 • Deprese
 • Problémy s váhou (neubývající váha ani navzdory redukční dietě)
 • Podrážděnost
 • Přetrvávající zažívací problémy
 • Poruchy vyprazdňování (v první řadě zácpa)
 • Lámavost vlasů a nechtů
 • Záněty kloubů (ranní ztuhlost svalů)

Vykonání celkové detoxikace těla se v zájmu zabezpečení komplexní detoxikace organismu doporučuje bez ohledu na náš aktuální fyzický a psychický stav.

 • Na jaře proto, abychom se zbavili toxinů a tuků, které se nahromadili v našem těle díky zimním, kalorickým jídlům
 • Na podzim proto, abychom byli díky posilněnému imunitnímu systému odolnější vůči sezónním onemocněním
 • Před tím než začneme redukční dietu proto, abychom i tímto způsobem podpořili její účinnost.

Jelikož je náš organismus teoreticky schopný zbavit se toxických látek i samostatně, při jejich nadbytku, resp. když se v důsledku nesprávného stravování opětovně produkují, si s nimi už nedokáže organismus poradit sám. Proto jsou potřebné potravinové doplňky, resp. detoxikační prostředky obsahující přírodní složky, které na  jedné straně posilní samočistící schopnost našeho organismu a na druhé straně díky svým účinným látkám odstraní toxiny, resp. škodlivé mikroorganismy.

Celková detoxikace těla a střevní systém

Když se mluví o detoxikaci, každého hned napadne i očista střevního systému. Přirozeným řešením je Program na očistu střeva Clean Inside®, vyvinutý na základě nejnovějších vědeckých výsledků, nakolik prostřednictvím bylinného složení podporuje zdravý a pravidelný pohyb hrubého střeva a zabezpečuje kompletní očistu střev. Clean Inside® kúra se skládá ze tří produků.

Těmito produktmi jsou:

 • Vláknina Clean Inside®, která obsahuje vlákniny, které čistí střeva, později působí preventívně a zabraňují tvorbě škodlivých usazenin resp. udržují správnou rovnováhu střevní flóry.
 • Antiparazitní kapsule Parasic®, které odstraní parazity z celého organismu a detoxikují játra.
 • Čaj Slim Tea®, který sa aplikuje na konci kúry, má detoxikační účinky, podporuje činnost střev a poskytuje pomoc při vylučování uvolněných usazenin z organismu.

Při výběru produktu na čistění střev si dávejme pozor na jeho kvalitu, kúra Clean Inside® se skládá ze tří produktů právě proto, aby mohli jeho bylinné složky vyvíjet své účinky co nejúčinněji.

Dále na objednávku balíčku Basic >>

OČISTA STŘEVA JEŠTĚ NENÍ VŠECHNO

Pokud jste si za pomoci programu Clean Inside® úspěšně pročistili střeva od nahromaděných usazenin a mikroorganismů, a zároveň jste se zbavili i parazitů, myslete také na detoxikaci ostatních orgánů, které jsou součástí metabolických procesů. Očistu jater, ledvin nebo krve samozřejmě nemusíme uskutečňovat jenom v návaznosti na očistu střevního systému, kúry na jejich očistu je vhodné uskutečnit i samostatně. Naštěstí ani tu nezůstáváme bez pomoci, protože naši kúru účinně podporuje i detoxikační program ToXiClean®, který se skládá ze tří produktů podporujících celkovou detoxikaci těla a které jsou z hlediska detoxikace nevyhnutné.

ToXiClean® osvobodí játra od škodlivých látek, kromě jiného od usazenin těžkých kovů, přispěje k pročistění buněk krvi a ledvin, proto je ho možné aplikovat úspešně samostatně. Jeho doplňkem je Detox Vital®, který posilňuje imunitní systém, resp. při komplexní očistě organismu se postará o doplnění minerálních látek, stopových prvků, vitamínů, enzýmů a antioxidantů do organismu. Na závěr kúry se o udržení perfektní rovnováhy střevní flóry postará speciální dávkou probiotik Swiss Probiotix®. V porovnání s ostatními produkty obsahuje 10 prospěšných druhů bakterií, které se nacházejí v lidském organismu najčastěji. Tímto způsobem zabezpečuje dosažení rovnovážného stavu střevní flóry až u 99% uživatelů.

Dále na objednávku balíčku Prémium >>

MŮŽE NÁSLEDOVAT ODKYSELENÍ ORGANISMU

Green Symbol®, kúra na odkyselení organismu se skládá z 2+1 produktů: podporuje komplexní alkalizaci organismu, je dostupná ve formě prášku s názvem Green Symbol® resp. ve formě tablet s názvem Green Icon®, které čistí krev, játra, žluč, ledviny, ale i plíce. Obsahuje jedinečnou směs řas a bio zelených rostlin, které disponují výjímečně vysokým obsahem chlorofylu. Tím obohacují krev kyslíkem a následně se prostřednictvím zvýšeného přísunu kyslíku zrychlí očistné a detoxikační procesy organismu, zatímco prostřednictvím svého vysokého obsahu antioxidantů přispívá k zachytávání volných radikálů, resp. reguluje hladinu cukru krvi a hladinu cholesterolu. A co je ještě alespoň také důležité vzpomenout o těchto produktech je, že když obsahují mimořádně vysoké množství pšeničných a ječmenných klíčků, resp. užitečných řas spirulina a chlorella, výborně alkalizujú organismus. Druhým produktem této kúry je nápoj Aloe Verum Classicum®, který disponuje podobnými účinky a je vyrobený z rostlin aloe vera pocházejících výhradně z bioprodukce bez přidání jakýchkoli prídavných látek. Tento nápoj očistí ledviny, žluč, játra, žaludek, střeva, močový měchýř a krev od toxinů, přičemž přirozeným způsobem posilní přirozené detoxikační procesy organismu, resp. účinně alkalizuje trávící systém. O rostlině aloe vera je také známé, že má protizánětlivé účinky a zabíjí škodlivé baktérie nacházející se v organismu.

+1: nezapomeňme ani na lymfatický systém

Lymfatický systém sehrává důležitou roli při procesech obranyschopnosti organismu, protože prostřednictvím lymfatické tekutiny uskutečňuje vylučování škodlivých látek. Když dojde k poruše toku lymfatické tekutiny, dochází k zpomalenému vyprázdňování toxických látek, t.j. škodlivé látky se nahromadí a vytvoří v lymfatickém systému chorobné usazeniny. Jako součást alkalizační kúry Green Symbol® proto dostává důležitou úlohu LymphAktiv®, protože v takovém případě je řešením pročistění lymfatického systému, které je možné významně urychlit prostřednictvím produktu LymphAktiv®, který je vyrobený výhradně z přírodních složek, proteolytických enzymů, betaglukanu, jablečníka lékařského, zinku a mědi. LymphAktiv® pročistí lymfatické cévy a lymfatické uzliny, zrychlí lymfatický oběh, odvede toxiny nahromaděné v lymfatickém systému a obnoví zdraví lymfatického systému. Urychluje vstřebávání otoků a je účinný i v boji proti celulitídě.

Dále na objednávku balíčku Deluxe >>

HU IT SK PL CZ DE FR
https://www.teljes-test-tisztitasa.hu, https://www.pulizia-totale-corpo.com, https://www.celkova-detoxikacia-tela.sk, https://www.calkowite-oczyszczanie-ciala.com, https://www.celkova-detoxikace-tela.cz, https://www.umfassende-reinigung-des-ganzen-korpers.com, https://www.nettoyage-complet-corps.com